Vrouw en werk

Werkende vrouwen ervaren unieke uitdagingen, zoals ondervertegenwoordiging in leidinggevende functies, onbewuste vooroordelen, loonachterstand en de combinatie van werk en zorgtaken. Ook hormonale klachten, stereotypering en beperkte netwerken belemmeren hun carrière. Veel organisaties zijn hier nog niet goed op ingericht. Daarom is het belangrijk dat het A&O fonds hierover een bijeenkomst organiseert. 

Programma

De bijeenkomst is bedoeld voor alle HR-professionals, leidinggevenden en collega's in medezeggenschap die de vrouw in de sector willen ondersteunen bij deze uitdagingen en hun positie willen versterken. Daarbij ligt de focus op inclusie en duurzame inzetbaarheid.

Aan het definitieve programma wordt nog had gewerkt. Onderwerpen die sowieso aan bod zullen komen zijn:

-Onbewuste vooroordelen (effecten op werving en selectie en organisatiecultuur)

-De invloed op loopbaan (doorstroom naar (leidinggevende) posities)

⁠-De balans werk-privé (mantelzorg, zorg kinderen, hormonale wisselingen)

Tijd en locatie

De locatie is in het midden van het land. Vanaf 12.00 uur staan er broodjes voor je klaar. De bijeenkomst start om 13.00 uur en eindigt rond 16.30 uur.

Inschrijven

Schrijf je in voor de bijeenkomst via onderstaand formulier. Je ontvangt een bevestiging, met de mogelijkheid de afspraak direct in je agenda te zetten. Enkele werkdagen voor de bijeenkomst ontvang je de laatste gegevens.

Inschrijven

Scrol naar boven
Sluiten
Zoeken
Populaire zoektermen
Sluiten